Michaela Badinková: Už třikrát se nevdala

Michaela Badinková: Už třikrát se nevdala

Kdo by to do ní řekl. hvězda Ulice Michaela Badinková patří k ženám, kterým se vůbec nechce před oltář. Její životní partner, herec Jan Teplý ji o ruku požádal už celkem třikrát, z toho dvakrát jí daroval zásnubní prsten. Přesto si ho Badinková ani jednou nevzala.

„Jsme spolu patnáct let, ale nejsme manželé," prozradila Badinková Janu Krausovi s tím, že svatby se jí vždy velice líbily, ale na to, aby si teď svého partnera vzala, jsou spolu už příliš dlouho.

„Mně se líbí, když jsou ti lidé ještě takoví zamilovaní. My se sice máme rádi, ale i bych byla na nevěstu moc stará. Navíc k tomu ani jeden z nás neinklinujeme," vysvětlila svůj postoj a dodála, že když se na to ptají jejich dcery, odpovídá jim, že někdy to bude... „Potřebovala bych nějaký impuls. Třeba jím bude přicházející jaro," zvažuje. „Já už jsem byla požádaná o ruku dvakrát, podívejte se, i prstýnky mám, možná dokonce třikrát, a já jsem mu řekla, že si ho vezmu, jen jsme pořád ještě nedošli na ten úřad." vykroutila se z otázky nakonec Michaela Badinková.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura