Klára Cibulková: Hvězda Ordinace sama na baru

Klára Cibulková: Hvězda Ordinace sama na baru

Herečka Klára Cibulková se po novém roce vrátila do nejsledovanějšího seriálu Ordinace v růžové zahradě a okolo její postavy je zase rušno."My jsme dramatická dvojice - nám hoří auta, vybuchují baráky, takže Radim je za hrdinu a já ho věrně doprovázím," konstatovala Cibulková.

A tak se není co divit, že někdy touží po klidu, třeba u skleničky něčeho ostřejšího. Na baru vydrží Cibulková prosedět desítky minut úplně sama. I přes fakt, že doma na ni čeká manžel a děti.


Rodinnou pohodu si ale Cibulková chválí. Bydlí sice ve městě, ale u řeky. " Můj muž je velký vodák, možná i proto nás to nějak přilákalo sem, takže bydlíme v ulici U Vody a opravdu jsme asi sto metrů od Vltavy. Myslím, že právě na to jsem ho tenkrát, když jsem ten byt našla, dostala. Hledala jsem místo, kde nebude rušná ulice, ale bude tam park, abych mohla děti vypustit ven a neměla o ně strach, nebála se o ně a mohla je z okna volat domů. Přesně tohle to místo splňuje, a navíc je náš byt krásně prosluněný." prozradila Cibulková.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura