Moderátorka Denisa Jeřábková: Dvanáct let toužila po větším dekoltu

Moderátorka Denisa Jeřábková: Dvanáct let toužila po větším dekoltu

Půvabná televizní a rozhlasová moderátorka Denisa Jeřábková se po dlouhých 12 letech konečně rozhoupala a udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě.

Za jedno z nejlepších rozhodnutí v životě považuje to, že se s rodinou před časem odstěhovala do domu u Berouna. Nyní do této skupiny zařadila další své rozhodnutí - nechat si zvětšit prsa. „Asi jsem nikdy neměla úplně špatná prsa, ale už od puberty jsem chtěla mít větší. Nejvíc jsem to řešila v létě, kdy jde člověk do plavek. Hlavní důvod byl ale asi ten, že po narození mé dcery se mi prsa trochu posunula směrem dolů. Kojení jim dalo pořádně zabrat, a jak říká jedna z mých kamarádek, prsa se mi po dítěti porouchala."


O zákroku přemýšlela dlouhých 12 let a tak s úsměvem potvrdila, že s novými ňadry se cítí opravdu báječně. „Cítím se skvěle a už se nemůžu dočkat, až bude léto a půjdu do plavek. A hlavně se poprvé v životě budu moc opalovat nahoře bez, na to se také těším."
A jaká prsa si Denisa přála? Jako úspěšná americká herečka a modelka. Prsa si nakonec nechala zvětšit na známé pražské klinice Esthé.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura