Dominika Myslivcová: Ví, jak sbalit chlapa

Dominika Myslivcová: Ví, jak sbalit chlapa

Chcete sbalit muže svých snů? Nemůže vás dokonce odradit ani fakt, že má holku. Stačí totiž strašně málo a "pan božský" je váš. Dominika Myslivcová názorně předvádí, jak na to. Nebo že by to nebylo sušenkou, ale na novým model Hyundai Kona?

Muž je od počátku věků tvor nenasystný a nalákat ho na kus dobrého jídla by tedy neměl být vůbec žádný problém. Zatímco v pravěku to mohl být kus mamuta, dnes stačí něco sladkého. Ale je to tak doopravdy? Dominika Myslivcová v reklamě na sušenky Manner předvádí, že je to naprostá brnkačka. Postup je jednoduchý. Nejprve si vyhlédnete muže svých snů. Že se právě baví s nějakou sexy roštěnkou? To je teď úplně jedno!

Zkrátka u nich zastavíte a opatrně mu dáte do kapsy sušenku Manner. Žádné prudké pohyby, abyste hřebečka nevyděsila nebo aby neměl pocit, že ho chcete osahávat. Musíte být zároveň dostatečně rychlá na to, aby po vás nestihla skočit jeho drahá. Součástí plánu totiž je, že během několika málo vteřin, tedy hned jak si všimne, co jste mu do kapsy dala, přisedne k vám. Pak už nezbývá, než šlápnout na plyn a uhánět pryč. K tomu je samozřejmě potřeba mít luxusní vozidlo. Takže, dámy, žádné noční schůzky v barech a opijení se. Dnes stačí prostě vytasit pár triků...

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura