Ján Koleník: Vypracovaným tělem se vyrovná hollywoodským krasavcům

Ján Koleník: Vypracovaným tělem se vyrovná hollywoodským krasavcům

Pokud chce být herec v Hollywoodu úspěšný, musí mít kromě talentu a zajímavé tváře taky pěkně vypracované tělo, obzvlášť v éře akčních filmů. Slovenská hvězda Ján Koleník by je ale v tomto ohledu s přehledem dohnal. Svoje vypracované tělo odhalí v seriálu 1890 a hravě se může rovnat třeba s takovým Markem Wahlbergem, který svoje bicepsy aktuálně vystavuje na Barbadosu.


Herecký idol dobře ví, že výstavní tělo není zadarmo. Jak si své svaly pěstuje? „V mém věku se už lidé hrbí, zaoblují a pohybový aparát ochabuje, proto je nutné na sobě pracovat. Já preferuji takový pohyb, na který mám čas mezi prací. Vyzkoušel jsem trenérský dozor, po měsíci jsem to ale vzdal. Potřebuji mít své tempo. Když je to žádoucí, dám si poradit - hlavně kvůli správnosti cvičení. Nejlépe se mi ale cvičí samotnému a s dobrou hudbou," řekl před časem herec.

Ján Koleník hraje mladého, přesto již svými moderními vyšetřovatelskými metodami a úspěchy proslaveného detektiva Jánoše Martona. Ten přijíždí z Pešti na zámek Betliar řešit tajemnou brutální vraždu služky. Inspiroval Jána někdo pro svéráznou postavu detektiva? „Ne, ačkoli mnoho reakcí se shodlo v přirovnání této postavy ke známým televizním detektivům. Ale záměrně jsem tyto notoricky oblíbené postavy nestudoval. Náš detektiv má slabost pro něžné pohlaví, a hlavně je Maďar, což je jedinečný rys pouze pro tuto postavu," prozradil.Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura