Karolína Plíšková: Vánoce stráví v Thajsku

Karolína Plíšková: Vánoce stráví v Thajsku

Klid a pohodu. Tak přesně to si Karolína Plíšková neužije během letošních Vánoc. Bývalá světová jednička totiž již 21. prosince odlétá na exhibiční turnaj do Thajska a vánoční svátky tak stráví tisíce kilometrů od rodiny.

Bývalá světová tenisová jednička Karolína Plíšková byla hvězdou slavnostního otevřené nové moderní tenisové haly v krásných prostorách tenisového areálu " VISTA resort & club" v Motole. A právě tam promluvila o svých plánech na letošní Vánoce. Ty hodlá strávit tisíce kilometrů od svých blízkých.

„Vánoce pro mě letos budou zběsilé, protože je strávím v Thajsku. Jelikož 21. prosince odlétám, budu je muset oslavit už dvacátého," svěřila se po exhibičním zápase v rámci slavnostního otevření tenisového areálu Vista resort & club Plíšková s tím, že v Thajsku odehraje dva zápasy a hned odlétá do Austrálie.

Podle svých slov to ale neprožívá. „Nevadí mi, že nebudu 24. doma. Samozřejmě to bylo jiné, když jsem byla malá. Přiznávám ale, že už stromeček mám a udělám si Vánoce trošku dřív," vysvětlila tenistka, která se v exhibičním zápase postavila s Janem Kollerem proti Patriku Bergerovi a Bohdanovi Ulihrachovi.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura