Eva Perkausová: Už zase bude v Playboyi

Eva Perkausová: Už zase bude v Playboyi

Eva Perkausová už před čtyřmi lety pro Playboy fotila a ne nadarmo je často nazývána bývalou playmate. Teď se v tomto pánském časopise objeví znovu, a tak trochu z povinnosti.Speciálním dvojčíslem, které právě vychází, začíná nová éra tohoto, dnes již kultovního časopisu. Historie Playboye na českém trhu spadá až do začátku devadesátých let. Za tu dobu se na jeho stránkách prezentovala celá řada ženských hvězd z řad předních českých modelek, hereček a zpěvaček. Nyní onu pomyslnou štafetu přebírá moderátorka TOP STARu Eva Perkausová.

„Protože se jednalo o focení na titulní stránku časopisu Playboy, chvíli jsem váhala. Poté, co jsem se ale dozvěděla, že Playboy je novým přírůstkem do ,Prima rodinyʻ, což je má domovská stanice, rozhodla jsem se nabídku přijmout. Přece jen, být u startu nové éry českého vydání tohoto kultovního časopisu, je čest!" říká Eva Perkausová.


Součástí znovuuvedení PLAYBOYE je také exkluzivní kalendář s Evou Perkausovou, který bude společně s titulní fotografií 12. 12. vydražen a výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje.Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura