Sara Sandeva: Natáčela s jedovatou zmijí

Sara Sandeva: Natáčela s jedovatou zmijí

Nová pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny už finišuje s dokončovacími pracemi, tak aby se mohla v rámci prosincových předpremiér představit prvním divákům. Do kin pak Popelák a Uhelák vletí hned po novém roce 4.ledna 2018.

Právě tito dva nešikovní čerti jsou Luciperem vysláni na svět, aby získali a přivedli do pekla každý jednu hříšnou duši. Čertům se však na světě zalíbí a také poznají statkářovu dceru Haničku a jejího milého Jana. Otec však chce Haničku provdat za zlého sedláka Kopyta. Popelák a Uhelák se rozhodnou Haničce a Janovi pomoci a dokázat tak Luciperovi, že láska je mocnější než zlato! V hlavních rolích čertů se v pohádce Čertoviny představí Jakub Prachař a Dominick Benedikt. Haničku hraje Sara Sandeva, která se Zdeňkem Troškou pracovala již na předchozí komedii Strašidla.


Jaká je tedy její nová postava? „Dívka, která bojuje za lásku a překážek v pohádce bude mít opravdu spousty, má zlýho pantátu a nemocnou maminku... Myslím, že Hanička je velmi silná slečna. A je fajn ztvárnit takovou pravou českou holku z vesnice," říká Sara Sandeva. Zatímco ve Strašidlech skoro celé natáčení protancovala v lehoučkých šatech, takže se celý štáb obával, aby neonemocněla, v Čertovinách zase musela zout boty.


„Skoro celé natáčení pobíhám bosa, což je pro mě docela nepříjemné, protože mám trošku fóbii z hmyzu, broučků, pavouků, a tak když jsme točili, jak běhám bosá v poli, nebylo to zrovna milé..." přiznává herečka. Bosky se musela také v jedné scéně setkat se zmijí, která se plazí ve světnici. Na hada, který měl odstraněné jedové zuby, naštěstí dohlížel odborník na práci se zvířaty, takže nebezpečná scéna proběhla bez újmy na zdraví. Nicméně bolestivé kousnutí si odnesl rekvizitář, který se o zmiji staral.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura