Česká Miss Michaela Habáňová: Bez ochranky nesmí ani na toaletu

Česká Miss Michaela Habáňová: Bez ochranky nesmí ani na toaletu

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová se v Las Vegas připravuje na finále Miss Universe. Vzhledem k útoku, při kterém v Las Vegas zemřeli na začátku října desítky lidí, nesmějí soutěžící udělat ani krok bez ochranky, samy nesmějí jít ani na toaletu.

„Nemůžeme vyjít z pokoje bez ochranky, nesmíme na záchod bez ochranky, nesmíme prostě nikam samy. Je to i kvůli tomu atentátu, co se v říjnu stal," informovala z Ameriky Česká Miss 2017. „Soutěží jsou tady úplně posedlí. Hned jak jsem přijela na hotel, chtěli se všichni fotit a všude se s námi všichni chtějí fotit, je to neuvěřitelné, jak tím žijí."


Od příletu se Habáňová nezastavila a po dlouhé cestě jela z letiště rovnou na focení. „Cesta byla hodně dlouhá, ale bez komplikací. Hned po příletu mě vyzvedli a jelo se na první focení. Potom následoval přesun na hotel a několik interview, s organizátory i porotci. Další den se opět fotilo, česalo, rozhovory, dva dny v kuse," uvedla Michaela, která při rozhovorech zaujala ve večerních šatech Petry Pilařové, ale i tím, že závodně krasobruslila. „Prý na Miss Universe žádná soutěžící nikdy krasobruslení nedělala, velmi je to zaujalo."


Podle České Miss jsou finalistky nejprestižnější světové soutěže krásy moc fajn a vzájemně si pomáhají. Ani na Miss Universe však nechybějí zajímavosti: „Jsou tady soutěžící, které se sprchovaly v den příjezdu a od té doby ne, jsou tady holky s plastikami a botoxem v obličeji a jejich mimika se za celý den nepohne, ale všechny jsou přátelské." popsala Míša.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura