Michaela Habáňová: Odletěla do USA. Chce vyhrát Miss Universe

Michaela Habáňová: Odletěla do USA. Chce vyhrát Miss Universe

Česká Miss 2017 Michaela Habáňová již v sobotu 11. listopadu odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější světovou soutěž krásy Miss Universe do USA. Krásná hnědovláska přípravu na světovou soutěž určitě nepodcenila a přípravám věnovala mnoho týdnů, intenzivně pracovala na své postavě i angličtině. Slavnostní večerní šaty má z dílny módní návrhářky Petry Pilařové a národní kostým, který v rámci finálového večera České Miss byl porotou zvolen jako nejlepší národní kostým, ušila studentka oděvního průmyslu Barbora Hošková. Na veškerou výbavu bude Míša potřebovat pět kufrů. Oficiálního představení šatů se zúčastnila i Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která své nástupkyni předala rady a zkušenosti.

Michaelu na světovou soutěž vybavila večerními róbami módní návrhářka Petra Pilařová a vytvořila pro ni garderóbu, která se nese v noblesních světlých tónech, kdy hlavní barvy jsou bílá a cappucinová. „Šaty jsou zdobeny krajkami, tylem, saténem, rozevlátým sifonem i ručně ozdobeny korálky. Jednotlivé modely se budou dát různými způsoby kombinovat tak, že si Míša bude moci sama zvolit kombinace vrchních a spodních dílů šatů dle aktuální potřeby," uvádí módní návrhářka.


Úřadující Česká Miss si s sebou veze také národní kostým, který symbolizuje lidový kroj a je nazvaný „My Czech Dream" (můj český sen). Připravila ho pro ni studentka oděvního průmyslu Barbora Hošková: „Šaty jsou sice zmodernizované, ale prvky národního kroje jsou zachovány." Právě kostým od Báry Hoškové vybrala v průběhu finálového galavečera porota, kterou tento model nejvíce zaujal. Česká reprezentantka s sebou poveze také národní dar v podobě ručně šité panenky v kroji. Ta představuje právě Českou Miss 2017 v národním kroji.


Michaela pak při oficiálním představení šatů prozradila, jak pečlivě a intenzivně se na světovou soutěž krásy připravovala! „Snažila jsem se hodně pracovat na své postavě, jak cvičením, tak stravou. Měla jsem také lekce angličtiny s rodilým mluvčím, aby moje výslovnost byla co nejlepší. Chystám si otázky i odpovědi, které by mohly na soutěži zaznít, abych nebyla zaskočená a byla připravená na nejrůznější témata. Přeci jen říct co nejlepší odpověď a ještě k tomu v cizím jazyce před tisíci lidmi je poněkud stresující."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura