David Matásek: Vrátí se jako Polda

David Matásek: Vrátí se jako Polda

Michal Bříza v podání Davida Matáska bude i v nových dílech seriálu řešit nejrůznější zločiny, v jednom například dokonce dojde i na zachraňování sebevražedkyně. Jeho staré auto s poetickým jménem Carevna, zásady a také slabosti a svérázný přístup k řešení nejen policejních případů, ale také nejrůznějších životních situací zůstávají. David Matásek je totiž poslední férový polda.
K malému posunu přece jen dojde u jeho vztahu k moderním technologiím, počítačům a mobilům. „Michal už umí s mobilem, a dokonce má smartphone. Má i počítač, ale namísto toho, aby se v něm hrabal, to vyřeší jinak," prozrazuje David Matásek, představitel hlavní role.

Druhá série přímo navazuje na poslední díl první řady. Ačkoli se v jejím závěru Michal Bříza s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) vášnivě políbí, i nadále si udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stejně jako dříve vykají. „Tam, kde to skončilo, tam navážeme, vlastně není ani jasné, jestli to mělo něco znamenat, jestli je to začátek něčeho nového nebo konec toho starého. To už necháme to na divácích," říká David.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura