Anna Slováčková: Kvůli roli v Ordinaci je hnusná na okolí

Anna Slováčková: Kvůli roli v Ordinaci je hnusná na okolí

Je mladá, je půvabná, ale krása, kterou oplývá navenek, jí chybí uvnitř. Radka je novou posilou sesterny kamenické chirurgie, její kolegyně to s ní ale nebudou mít jednoduché. Jak do nového kolektivu zapadla její představitelka Anna Slováčková a z čeho má v souvislosti s Ordinací v růžové zahradě noční můry?

Aničko, jaká je vaše postava Radky?
Zatím na mě působí jako loktařka, které nevadí být na ostatní hnusná, když vycítí, že by to mohlo být v její prospěch. Doufám, že uvnitř zas tak hnusná nebude. Má i svoji citlivou stránku, kterou dává najevo bohužel trochu cholericky.


Hrajete mladou, krásnou sestřičku. To je jen otázka času, než vám scénář předepíše milostnou scénu s nějakým doktůrkem. Jste na to připravená?
Jasně, postavím se k tomu, jak bude třeba. Jsem s tím smířená. Jednou už tu práci dělám, tak co.


A co myslíte, že vám na to řekne přítel?
Ten o tom, co točím, nechce radši vědět. Je hrozně žárlivý. Ale na Ordinaci se bude muset podívat, to bych mu doporučovala.


Když přišla nabídka role v Ordinaci, co jste si řekla?
Jupí! Byla jsem moc ráda. Ordinaci jsem vždycky sledovala. Neříkám, že každý díl, ale vždycky jsem měla přehled, co se v ní děje. Takže ta nabídka mě moc potěšila a dodneška tomu vlastně nemůžu uvěřit.


Jaký byl váš první den v Ordinaci?
Byla jsem trochu nervózní. Vždycky jsem měla problém zařadit se do kolektivu, začít se s někým bavit a tak. Ale tady jsou všichni moc milí, přátelští a působí to na mě jako jedna velká rodina, kam snad zapadnu. Teprve teď všechny postupně poznávám. Neznala jsem tady předem vůbec nikoho. S Bárou Štěpánovou jsme se občas potkávaly na různých akcích, ale vždy jsme se jen pozdravily.

Ze show Tvoje tvář má známý hlas už jste před kamerou ostřílená...
To sice ano, ale myslím, že tady jsem víc nervózní. Je to moje první větší role v seriálu. Strašně si toho vážím a moc mě to baví. Je to pro mě nová obohacující zkušenost. Je tu víc obrazů, a když se přeřeknu nebo mi něco vypadne, cítím se jako největší looser a chce se mi brečet. Nechci někoho zdržovat, ale občas se kvůli mně musí jet znova. Taky mám doslova noční můru z toho, že někdy zapomenu přijít na natáčení.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura