Bára Vaculíková: Odhalila vnady ve svém etno bytě

Bára Vaculíková: Odhalila vnady ve svém etno bytě

Bára Vaculíková není jen dcerou Petry Černocké. Má za sebou už velmi pestrou hudební kariéru. Je zpěvačkou skupiny The Yellow Sisters, a s projektem Mateřská. Com se proslavila hitem Laktační psychóza. Vaculíková je ale také maminkou a se svou rodinou se usadila v bytě na pražské Letné.

Byt připomíná spíše domov světoběžníka. „Víte ve mně se spojilo několik náhledů na to jak byt zařídit. Z domova jsem byla zvyklá na starožitný nábytek který má historii a duši, který se mi také moc líbí. Jenže jsem i hodně a ráda cestovala, takže jsem se nedokázala vzdát i všech věciček a suvenýrů z cest. Něco je vzpomínka na Afriku, pár kousků ze Španělska, na posteli etno přehoz, houpací síť už ani nevím odkud, prostě věci, kterých bych se nemohla vzdát. Kupodivu mi přijde, že to je skvělá kombinace, která působí přirozeně." Pochvaluje si Vaculíková.


Zpěvačka přes léto finišovala se svým velkým hudebním projektem. Připravuje totiž sólové autorské album, které chce vydat na podzim jako Diva Baara. Jak bude deska vypadat, předznamenává singl Jen pro jednou v rytmu dnes velmi módního elektroswingu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura