Vali Angel: Je tohle nová Ewa Farna?

Vali Angel: Je tohle nová Ewa Farna?

Je možné, že jste o ní ještě neslyšeli. Ale to se zřejmě už brzy změní. Mladá zpěvačka z Havířova Valerie Kaňová, která si říká Vali Angel, má našlápnuto k velké kariéře. Přesto, že je jí teprve dvanáct let, už má za sebou pěkné úspěchy a představuje svůj první singl.

Oficiální videoklip k hitu Bez Limitů má premiéru právě dnes, tedy na první školní den. Vali Angel už má však za sebou několik pozoruhodných úspěchů. Tím největším je zřejmě druhé místo z Eurofinále ve frankofonní písni v roce 2016, nebo v témže roce první místo z národního finále. Za zmínku rozhodně stojí i triumf v polské pěvecké soutěži Olza music show. Letos se umístila ve finále na Ostravském talentu a Havířovském talentu, či loni a předloni na Karvinském talentu. Ve finále byla i v národní soutěži Slavíci ve školní lavici a tak dále.

Můžete si říct, že takových "zázračných" dětí je u nás dvanáct do tuctu. Jenomže ona to není až taková pravda. Vali nemá jen parádní hlas, ale je vedena i k jiným dovednostem, které se jí i jako zpěvačce rozhodně neztratí. Však která dvanáctiletá dívka může říct, že poměrně slušně hovoří anglickým jazykem a učí se německy, francouzsky a italsky? Navíc hraje na klavír, jako modelka se objevila v několika kampaních, je vicemistriní České republiky v latinsko-amerických tancích v kategorii tanečních formací. Tanec je její další vášeň, kromě již zmíněného dosáhla na mnoho dalších úspěchů. Zkrátka, o Vali Angel ještě hodně uslyšíme!

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura