Sabina Křováková: Její hit s Jakubem už vidělo přes půl miliónů fanoušků

Sabina Křováková: Její hit s Jakubem už vidělo přes půl miliónů fanoušků

Spolupráce Sabiny Křovákové a Jakuba Děkana nese ovoce. Teprve před měsícem zveřejnili svůj nový společný hit Nechceme být spolu a již sklízí zasloužené ovace. Za měsíc má jejich nový videoklip přes půl milionu zhlédnutí!

Spojení trošku nesourodé dvojice rozhýbalo jinak stojaté vody české popmusic. Sabina Křováková a Jakub Děkan předvedli, jak se tvoří hit. A nutno říct, že jejich duet Nechceme být spolu se přes noc hitem stal. A sama Sabina přiznává, že když začala o duetu přemýšlet, hned jí napadl právě Jakub.


„Věděla jsem, že natáčení písničky i klipu bude fajn a užijeme si při tom srandu. Samozřejmě je to také výborný zpěvák. Líbí se mi jeho barva hlasu, jeho výraz a charizma," říká Křováková, která se s Děkanem seznámila na koncertech, kde oba hráli se svými kapelami.


Nechceme být spolu je ale jejich sólovým projektem. „Hudbu a text psal Ondřej Fiedler a já se podílela na textu. Je to první písnička, kterou jsem si nepsala sama.Písnička Nechceme být spolu je rozchodová, ale ne nijak ošklivě. Zpívá se v ní o zatrpklosti a zoufalství, že vztah nevyšel, ale žádná nenávist v ní není. Spíše v ní házíme vinu jeden na druhého, proč to nevyšlo. Oba to s Kubou známe a znají to všichni. Myslím, že každý pochopí, co tou písničkou chceme říct," říká Křováková.


Nadšený z úspěchu je i Jakub Děkan, který přiznává, že jej zprvu překvapilo, že v písni skoro vůbec nezpívá. „Je to něco mezi rapem a rychlým mluveným slovem. Řekl jsem si že vlastně proč ne? Člověk by měl vyzkoušet vše, co se dá a myslím, že finální výsledek vlastně není k zahození, ba naopak videoklip má po chvilce přes 500 tisíc zhlédnutí a to je výsledek dobře odvedené práce," míní Děkan.


A jejich fanoušci si nemusí zoufat, že si budou muset jejich společný hit pouštět jenom na youtube. Již v létě je totiž čekají společné koncerty, na kterých hit letošního léta zazni živě. Zda ještě někdy spolu něco Děkan a Křováková něco nazpívají sice zatím ještě neví, rozhodně tuto myšlenku ale nezavrhují.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura