Lucie Černíková: Ve vysněném bytě s terasou a zahrádkou se chystá na grilovačku

Lucie Černíková: Ve vysněném bytě s terasou a zahrádkou se chystá na grilovačku

Herečka a zpěvačka Lucie Černíková už patnáctou sezónu hostuje v divadle Semafor, známá je ale také z velkých muzikálových produkcí, mezi které patří West Side Story, Bídníci, či Kapka medu pro Verunku. Neznámá není ani televizním divákům, kteří si ji pamatují ze seriálů Ordinace v růžové zahraně nebo Cesty domů. Ze všeho nejvíc je ale Lucie Černíková maminkou tříleté Sofinky, kterou v hezkém bytě daleko od centra Prahy vychovává s manželem, hudebníkem Lukášem Pavlíkem.

Z garsonky se s manželem přestěhovala jen o kousek vedle ve stejné ulici. Lucie při zařizování dbala na kombinace moderního a praktického nábytku s tím starožitným, i různá barevná provedení, což se jí do bytu podařilo nakonec perfektně vtisknout.
K prostornému bydlení má sympatická rodinka k dispozici také terasu a menší předzahrádku. „V létě jsme tam skoro pořád, jíme tam, odpočíváme, dcerka si tam hraje v domečku, je to paráda. Navíc máme i předzahrádku, kde se koupeme v bazénku a grilujeme. Jinak ráda relaxuji před usnutím s knížkou v posteli." vypočítává Černíková možnosti svého bytu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ostatní

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura