Ondřej Ruml: Představuje svoji novou One Man Show a chystá se do Tváře

Ondřej Ruml: Představuje svoji novou One Man Show a chystá se do Tváře

Ondřej Ruml koncem uplynulého roku vydal jedinečné a cappella album Nahubu. Se skladbami z něj a dalšími hudebními lahůdkami nyní vystupuje v programu One Man Show. Svoje schopnosti a talent rovněž zanedlouho předvede v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Rumlovo album Nahubu je unikátní v tom, že v něm nebyl použitý jediný hudební nástroj. Všechny hlasy i zvuky nahrál zpěvák sám pouze svým hlasem, ústy nebo tělem.


Návštěvníci koncertů si u Ondřeje Rumla na nadstandard zvykli už při jeho dosavadních vystoupeních. Nyní mají příležitost přesvědčit, jak zvládne repertoár ze svého alba (a další kusy) naživo v programu One Man Show. Nejbližší koncert je již 26. ledna v Plzni, dále například v pražském divadle Rokoko 28. března. Ještě před pražským koncertem si Ruml zopakuje part Měsíce, který se svým kamarádem, jazzovým hudebníkem a skladatelem Matejem Benkem nazpíval pro album Planety. Všichni protagonisté tohoto unikátního projektu se po roce znovu sejdou v Lucerna Music Baru, aby vesmírnými písničkami potěšili všechny děti od 0 do 100 let.


Hudebník, zpěvák a skladatel Ondřej Ruml se bude od jara každý týden objevovat také na televizní obrazovce v roli některé z domácích či zahraničních pěveckých hvězd. Vedle Marthy Issové, Martina Dejdara či Aleše Hámy přijal účast v nové řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Ondřej Ruml

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura