Wilde,Cyrus nebo Woods: Jak tyhle celebrity přišly ke svým uměleckým jménům?

foto ShowPix
Wilde,Cyrus nebo Woods: Jak tyhle celebrity přišly ke svým uměleckým jménům? (foto ShowPix)

Zní to civilně, ale není. Třeba Olivia Wilde. Nikoho by ani nenapadlo, že se s tímto jménem nenarodila. A takových celebrit jsou mraky, i když se nejsou ani zpěváky, u kterých se umělecká jména dají ještě celkem předpokládat.

Takže slavná Olivia se narodila jako obyčejná Jane Cockburn a Tiger Woods žádným tygrem od mala taky nebyl. Narodil se jako Eldrick Tont, ale taťka mu říkel Tiger už v dětství.

A víte, kdo je Peter Gene Hernandez? Nikdy jste o něm neslyšeli? Ale ano. Jen pod uměleckým jménem Bruno Mars. Bruno z toho důvodu, že se tak jmenoval jeho zpěvákův otec.

Podobné to bylo i s Miley Cyrus, civilním jménem Destiny Hope Cyrus. Jako malé jí doma přezdívali Smiley a zpěvačka si to pro svou uměleckou kariéru zkrátila na Miley.

A co je fakt šok, to je civilní jméno slavného herce Michaela Keatona. Narodil se totiž jako Michael Douglas, ale celkem logicky se nechtěl jmenovat jako jeho slavný kolega, a tak si příjmení změnil na Keaton poté, co četl v novinách článek o herečce Diane Keaton.

Zdá se, že celebrity nejdou až zas tolik kreativní. Ke svým uměleckým jménům většinou přišli díky svým dětským přezdívkám nebo rodinným příslušníkům.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Olivia Wilde

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura