Olivia Wilde: Nový horor točila těhotná

Olivia Wilde: Nový horor točila těhotná

Krásná herečka a modelka Olivia Wilde, populární „Třináctka" z Dr. House, oslavila dnes - 10. března - své 31. narozeniny. V kinech bude mít navíc premiéru nový horor „Vzkříšení démona", kde Oliva Wilde vstane z mrtvých a jako monstrum šíří ničivé zlo. Při propagaci filmu navíc prozradila šílené tajemství. Děsivý horor, ve kterém s sebou mezi živé přinese samotné peklo, točila těhotná. A některé dotáčky dokonce v osmém měsíci

„Jo, byla jsem těhotná. Bylo to opravdu šílené a doslova strašidelné, v podstatě horor sám o sobě. ( smích ) A když jsem byla v osmém měsíci, dělali jsme ještě nějaké dotáčky. Proto jsou ve filmu některé záběry trochu divně, měla jsem strašné břicho, které nesmělo být vidět," potvrdila Olivia Wilde. „A proto v některých scénách tak přehrávám, protože jsem už byla doslova nadupaná hormony, natěšená a chtěla jsme do toho dát všechno," směje se dnes matka téměř ročního syna.


Horor Vzkříšení démona natočili producenti známých sérií Paranormal activity nebo Sinister. A co bylo pro samotnou Olivii na natáčení nejstrašidelnější? „Ve scéně, kdy mě přivedou k životu, čekám strnule a docela dlouho, až ze mě strhnou prostěradlo. To jsem byla hodně napnutá, musím říct" přiznává Olivia. „Jinak jsme ale většinu doby nosila démonické černé čočky, přes které jsem skoro neviděla. To bylo zajímavý, točila jsem film skoro slepá jen podle zvuků okolo mě," směje se jedna z nejsvůdnějších žen showbusinessu.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Olivia Wilde

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura