Olga Lounová: S autem spadla do 3,5 metru hlubokého kamenolomu

Olga Lounová: S autem spadla do 3,5 metru hlubokého kamenolomu

To, že krásná mladá zpěvačka a herečka Olga Lounová má koně pod kapotou opravdu ráda, ví dnes už každý. Málokdy se ale mluví o tom, že zpěvačce šlo už taky mnohokrát o život.

„Při závodech to bylo minulý rok na Rally Barum. Tam se mi podařilo hodit auto na střechu, a protože to bylo v kamenolomu, padala jsem 3,5 metru dolů po střeše, to nebylo moc příjemný. Normální nehoda, myslím tím nehoda v normální a ne závodní situaci, se nám stala, když jsme jeli s tanečníky na vystoupení na ples, kde jsme měli účinkovat. Na plzeňské dálnici jsme trefili srnku. Srnka odběhla, tak nevím, jak dopadla ona, ale naše auto bylo úplně zničený, jeli jsme 130 km/h a v té rychlosti to odneslo auto. Naštěstí jsem dobře pojištěná, což beru jako základ na své cesty. Najezdím toho hodně. Za dva roky v klidu 230.000 km." prozradila Olga.

A taky se rozpovídala o svých hudebních plánech. Kromě práce na anglické desce - druhé části české desky, připravuje i novou českou desku, protože tvorba je pro Olgu to hlavní, věnuje se skládání a koncertování s kapelou. Připravuje také turné, které bude v březnu příštího roku. Nenechá v klidu ani závodění. S autotechnology jezdí okruhy na Pragovce R1, což si náležitě užívá. Jak sama říká, vždy jezdila spíše rallye, toto je pro ní nový zážitek, je to jako formule...


 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Olga Lounová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura