Natalie Imbruglia: Plánuje těhotenství i bez muže

kredit: Showpix
Natalie Imbruglia: Plánuje těhotenství i bez muže (kredit: Showpix)

Ani ve čtyřiceti nevzdává touhu stát se matkou. Úspěšná zpívající kráska Natalie Imbruglia přiznala, že je připravena být na dítě sama.


Do záře reflektorů se vrací zpěvačka světově proslulého hitu Torn se svým pátým albem nazvaným Male. A v promo rozhovorech se nevyhnula všetečným dotazům, jestli už nenadešel ten správný čas, aby se stala matkou. Natalie se na rodičovství sice cítí, ale bohužel stále nemá vedle sebe nikoho, s kým by si dítě pořídila. Jak sama přiznala, nikdy by nevěřila, že bude ve čtyřiceti sama, bezdětná a rozvedená. Čtyři roky byla tato sympatická Australanka provdána za Daniela Johnse, frontmana kapely Silverchair. Jejich manželství se rozpadlo v roce 2008 a od té doby Natalie stále nepotkala toho pravého.


Momentálně je ale rozhodnutá stát se matkou i bez partnera. V úvahu tedy přichází i možnost anonymního dárce a umělé opolodnění. Zřejmě u své velmi blízké kamarádky, kolegyně a též Australanky Kylie Minogue vidí, jak právě jí vlastní potomek v životě chybí. A jelikož je narozdíl od Kylie zdravá a stále ve věku, kdy není těhotenství jen utopií, mohla by si svůj sen splnit již velmi brzy.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Natalie Imbruglia

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura