Monika Zoubková: Po letech se vrací do Ordinace

Monika Zoubková: Po letech se vrací do Ordinace

Když před sedmi lety odcházela herečka Monika Zoubková (41) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, byla její postava MUDr. Terezy Benešové šťastnou maminkou roční dcerky Alžbětky a oporou manželovi, hejtmanovi Radkovi Benešovi (Martin Zahálka, 58), kterého doprovodila v jeho cestě za jeho politickou kariérou. Nyní se seriálová dcera Petra Štěpánka alias Eduarda Valšíka vrací do Kamenice, a ne sama. Veze si plno problémů....

„Tereza to nebude mít vůbec jednoduché. Co můžu říct, že se mnou přijde zákon. Doslova! Zamíchám kartami nejen v nemocnici, ale i u rodiny Valšíkových. A já sama budu řešit závažný problém. Diváci se rozhodně nebudou nudit," slibuje Monika Zoubková, která v sedmileté pauze mnohé stihla. „Neseděla jsem 7 let doma se založenýma rukama, nazkoušela jsem několik inscenací, počala jsem druhé děťátko, dnes mám dvě dcery, desetiletou Emmu Luisu a šestiletou Stellu-Marii," říká herečka.


Z návratu do Ordinace herečka neskrývá radost. „Já jsem na to čekala a doufala jsem, že to bude vyslyšeno a bylo. Tady byla vždycky skvělá parta, to se naštěstí nezměnilo, je to zajímavá práce a baví mě to tu. Jsem tu moc ráda," prozradila herečka s tím, že své první dny natáčení cítila nervozitu. "Byla jsem rozechvělá, jako kdybych přicházela poprvé," směje se Zoubková.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Monika Zoubková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura