Monika Absolonová: Vrátila se z Menorcy a jede na olympiádu

Monika Absolonová
Monika Absolonová: Vrátila se z Menorcy a jede na olympiádu (Monika Absolonová)

Zpěvačka Monika Absolonová si letošní léto vybrala k totálnímu lenošení. „Letos v létě nevydám hlásku. Velmi milou výjimku udělám už teď v pátek na hradě Valečov, kde mám svůj jediný letošní sólový koncert. Bude to poprvé, kdy budu koncertovat pod širým nebem. Těším se moc a doufám, že bude pořád teplo a krásně," prozradila zpěvačka s tím, že jako obvykle vystoupí společně s Jirkou Škorpíkem a jeho Sound & Rhythm Orchestra.
Místo práce si Monika udělala volno a jako obvykle odletěla strávit několik týdnů u moře na ostrově Menorca, dokonce s dětmi svého přítele. „Velmi jsme si Menorcu oblíbili, jezdíme tam i s Vráťovými dětmi už několik let po sobě," prozradila zpěvačka. Ta by se letos v létě ještě ráda podívala do Řecka. „Přemýšleli jsme nad Krétou, ale ještě uvidíme." Co už ale jisté je, je účast Absolonové na letošní letní olympiádě v Londýně, kam pojede podpořit český tým a nasbírat znalosti a zážitky pro moderování dalšího ročníku ankety Atlet roku, kterým na podzim už po šesté provede společně s Alešem Hámou.
A co Absolonovou čeká po tom všem dovolenkování? "Zahájím podzim s Funny girl, kterou navíc v říjnu přivezeme z Ústí na dvě představení i do Prahy do Divadla Hybernia. A po celý podzim pojedu turné s Karlem Gottem. Že si mě Karel Gott vybral jako hosta pro své turné si nesmírně považuju," přiznává Monika Absolonová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Monika Absolonová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura