Monica Bellucci: Rozvodu s Vincentem Cassellem předcházely měsíce odloučení

Monica Bellucci a Vincent Cassell, foto ShowPIx
Monica Bellucci: Rozvodu s Vincentem Cassellem předcházely měsíce odloučení (Monica Bellucci a Vincent Cassell, foto ShowPIx)

Informace o rozchodu herecké dvojice Monica Bellucci a Vincent Cassell zprvu způsobila malý šok, nyní se ale ukazuje, že manželé měli problémy již delší dobu.
Už několik měsíců totiž žili odděleně, a Cassell dokonce poslední dobou trávil sám hodně času v Brazílii. Navíc se začíná povídat, že jejich vztah byl vždy velmi turbulentní, což byl asi důvod, proč si Bellucci stále držela svůj byt v Římě a Cassell zase v Paříži.
Herci se spolu potkali před osmnácti lety a o čtyři roky později se vzali. Mají spolu dvě dcery a natočili i několik společných filmů.
V dubnu tohoto roku už zřejmě Monica měla jasno, že její manželství není v pořádku. Časopisu Grazia tehdy řekla, že manželství je složitá věc, a člověk nikdy neví, jak dlouho bude trvat.
Bellucci momentálně podle posledních informací natáčí svůj nový film v Srbsku, zatímco Cassell hlídá obě dcery ve svém bytě v Paříži.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Monica Bellucci

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura