Mirjam Landa: V Americe jí tleskali ve stoje

Mirjam Landa: V Americe jí tleskali ve stoje

Pár let po úspěšném uvedení rodinného muzikálu Bílý Dalmatin v pražském divadle Kalich jeho protagonisté zamířili rovnou do Ameriky! Cílem se jim stalo slavné americké letovisko Laguna Beach na jihu Los Angeles, kde se uskutečnila slavnostní premiéra. Cesta do Meky muzikálu vedla paradoxně přes skotský Edinburgh, kde se každoročně koná divadelní festival. Právě tam dílo Mirjam Landové poprvé spatřil známý americký muzikálový producent Steve Josephson, se kterým Mirjam sice musela příběh muzikálu upravit s ohledem na vkus amerického publika, nakonec ale všechno klaplo.
„Jsem velice spokojená s výsledkem. Je to neuvěřitelné, diváci na konci představení aplaudovali ve stoje" neskrývala dojetí producentka a autorka Mirjam Landa, která se přijela na americkou premiéru podívat. „Příští jaro plánujeme uvedení Bílého Dalmatina v Los Angeles a o rok později v New Yorku".
Mirjam ale neusíná na vavřínech a momentálně finišuje s přípravou koncertního turné svého muže s názvem VOZOVÁ HRADBA. To se uskuteční na podzim ve čtyřech českých a moravských městech. Pro Daniela Landu to bude po třech letech první série živých vystoupení, na která se moc těší. Jeho fanoušci si mohou zahrát na hudebního dramaturga a přímo ovlivnit pořadí a názvy skladeb, které na tomto turné zazní.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Mirjam Landa

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura