Michaela Ochotská: Na své svatbě šetřila

foto Instagram
Michaela Ochotská: Na své svatbě šetřila (foto Instagram)

Už týden se propírá svatba Michaely Ochotské. Jaká to byla velká událost, konající se na Čapím hnízdě a jak luxusní veselka to byla. Zdaleka ale není vše tak, jak se to sama Ochotská za pomoci vybraných bulvárních médií snaží prezentovat.

Ochotská v uměleckých kruzích nepatří zrovna k oblíbeným celebritám, stejně jako Lukáš Rosol na okruhu ATP. Snad možná proto si teď týden po svatbě někteří z těch, jež svatbu Ochotské připravovali, vzpomněli na některé detaily, o které se rádi podělili.

Tak například hosty se to na svatbě Ochotské rozhodně zrovna nehemžilo. Ochotská osobně zadávala tisk svatebních pozvánek a nechala si jich vyrobit jen 40 kusů. Nakonec nebyla spokojená se zlatou barvou na pozvánkách, jejichž výroba ji přišla na několik tisíc korun. A požadovala pozvánky přetisknout. Jenomže to se firmě, jež jí svatbu zajišťovala, samozřejmě nezdálo, a tak Ochotské nabídla, že jí pozvánky vytiskne s jinou zlatou barvou, pokud si je znovu zaplatí, neboť původní zlatou si sama vybrala a odsouhlasila.
Nakonec ale Ochotská pozvánky znovu netiskla, nechtěla je platit dvakrát. A tak raději dala vědět, že čím déle se na tu zlatou dívá, tím více se jí líbí.
S jejími manýry nebyla spokojena ani obsluha, jež s Ochotskou musela sdílet její svatební nadšení až do pěti hodin ráno.

Na druhou stranu od chvíle, co Ochotská začala s Lukášem Rosolem chodit, jeho výdělky na okruhu ATP se značně zvýšily. Podle oficiálních údajů například v roce 2010 Rosol na okruhu vydělal jen necelé 2 milióny korun, v roce 2013 už to bylo asi 17 miliónů korun a loni dokonce 24 milióny. A letos to vypadá velmi podobně, i když například na Grand Slamech se Rosolovi dramaticky nedařilo. Ale na ty "zlatější" pozvánky by snad vydělal.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Michaela Ochotská

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura