Michaela Maláčová: Zrušila Miss ČR

Michaela Maláčová
Michaela Maláčová: Zrušila Miss ČR (Michaela Maláčová)

V jedinou národní soutěž krásy, která vyvrcholí na jaře příštího roku finálovým galavečerem, se spojují Česká Miss a Miss ČR. Stává se tak na základě dohody mezi M Marketing a společností Central Group
z 24. června 2010. Podle ní je M Marketing v čele s ředitelkou Michaelou Maláčovou novým majitelem Miss ČR. Tato soutěž se svou dlouholetou a v mnohém cennou historií se tedy stává součástí projektu Česká Miss, který je od letošního roku držitelem všech významných mezinárodních licencí.
Sloučení České Miss a Miss ČR znamená spojení tradice s moderním pojetím soutěže. Jedním z jejích generálních partnerů je Central Group, největší developerská společnost na českém rezidenčním trhu.
Ta bude zároveň exkluzivním poskytovatelem bytů pro vítězky soutěže. Stává se tak významným a dlouholetým generálním partnerem.
"Rozhodnutí o sloučení obou soutěží jsme dlouho zvažovali a jsme rádi, že jsme se k tomuto kroku rozhodli. Je podpořeno anketou mezi lidmi a názorem většiny komerčních partnerů a odborníků z oblasti médií a zábavy. A věřím, že to brzy ocení diváci i soutěžící. Vážíme si všeho, čeho doposud na českém trhu soutěž Miss ČR dosáhla. Hlásíme se rovněž k charitativnímu pojetí, které Central Group v Miss ČR vybudoval. Charita byla a také dále bude neoddělitelnou součástí soutěží krásy," uvedla Michaela Maláčová, která by podle svých slov ráda spojila to dobré, co přinesla jak Miss ČR, tak Česká Miss.
"Po završení transakce se tedy oficiálně obrátím na soutěžící, spolupracovníky a partnery Miss České republiky s dotazem, zda se budou chtít v budoucnu na přípravě projektu Česká Miss podílet a být jeho součástí. Vzhledem k realizovaným změnám v organizaci Miss České republiky se tak na podzim nebude konat plánovaný 22. ročník Miss ČR," dodala.

„Česká republika je příliš malou zemí na dvě vzájemně soupeřící soutěže krásy. Když jsme se na toto téma s Michaelou Maláčovou asi před dvěma měsíci u kávy setkali, probírali jsme možnosti, jak tuto situaci řešit. Tyto možnosti byly v podstatě tři - prodej Miss ČR pořadateli České Miss nebo prodej České Miss pořadateli Miss ČR nebo nalezení určité formy společné koordinace činností. Z těchto možností jsme se po několika jednáních rozhodli jít cestou prodeje Miss ČR společnosti M Marketing, která pořádá Českou Miss," říká k probíhajícím změnám šéf Central Group Dušan Kunovský.
Zároveň bude Central Group pro další roky generálním partnerem nového společného programu - Česká Miss a Miss ČR a také bude vítězkám soutěže poskytovat k užívání vždy po dobu jejich vítězného roku exkluzívní zařízené byty v jedné ze svých rezidenčních lokalit v Praze. „Michaela Maláčová jasně prokázala, že je tou nejkompetentnější osobou u nás ohledně řízení a pořádání soutěží krásy. Central Group je zase největší a nejúspěšnější firmou v České republice v oblasti nového bydlení. Je správné, že se nyní každý budeme specializovat na to, v čem jsme nejlepší. A jsem si jistý, že se vítězkám bude v našich bytech skvěle bydlet," dodává Kunovský.
Kampaň sedmého a zároveň historicky prvního spojeného ročníku České Miss a Miss České republiky začíná v letos říjnu. Série castingů se uskuteční v listopadu, v prosinci pak bude následovat semifinále a
v březnu příštího roku finále.
O nositelce titulu Česká Miss 2011 budou tak jako v minulých letech rozhodovat svými sms zprávami televizní diváci, zatímco Miss České republiky bude volit odborná porota. Vítězka České Miss bude reprezentovat naši zemi na Miss Universe a Miss České republiky na Miss World.
M Marketing děkuje dívkám za důvěru a projevení velkého zájmu o účast v letošním ročníku Miss ČR. Zároveň si dovoluje tyto dívky oslovit a vyzvat, aby se v případě jejich zájmu o postup v nové sloučené soutěži, zúčastnily společných castingů. Veškeré informace obdrží prostřednictvím webových stránek www.ceskamiss.cz a prostřednictvím emailu.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Michaela Maláčová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura