Michael Jackson: Jeho syn Prince se zapletl s Bieberem

foto ShowPix
Michael Jackson: Jeho syn Prince se zapletl s Bieberem (foto ShowPix)

Prince Jackson sice svoje osmnáctiny oslaví až příští měsíc, už teď se ale pořádně utrhnul ze řetězu. A povídá se, že o něho, i jeho sourozence Paris a Blanketa se v rodině Michaela Jacksona v podstatě nikdo nestará.


Prince a jeho sourozenci se postupně v dědictví podělí o 20 miliard, které po Jacksonovi zůstaly a to teprv asi bude fofr. Prince se totiž spustil s Justinem Bieberem, jehož chování v posledních dvou letech není ani náhodou v pořádku.


Tahle dvojka se navíc dala dohromady s bývalým boxerským šampiónem Floydem "Money" Mayweatherem Jr., což je pro oba mladíky vůbec to nejhorší. Money je totiž tahá po nočních klubech a dává jim rady ohledně děvčat, přestože sám byl několikrát obviněn z násilí na ženách a za napadení přítelkyně si dokonce odseděl tři měsíce. Jeho názory na seznamování se se ženami si tak asi umí každý představit.


Navíc Prince Jackson za holkama "lítá" daleko víc, než Justin Bieber. V roce 2013 chodil se šestnáctiletou kuvajtskou princeznou Remi a v srpnu loňského roku daroval jisté Nikitě diamantový prsten. Prince totiž každý měsíc dostává tučnou apanáž ve výši 1,3 miliónu korun a prý skoro vůbec není doma a jen se poflakuje po Los Angeles, Las Vegas a oblíbených karibských oblastech.


S Bieberem prý také natáčí nějaké písničky, což je asi jediná hmatatelná věc, kterou Prince dělá. Možné ale je, že jen do konce svého luxusního života bude utrácet peníze krále popu.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Michael Jackson

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura