Martin Zounar: Tentokrát jako lovec klokanů

Martin Zounar: Tentokrát jako lovec klokanů

Prsty v jeho zmizení nemá, naopak chce pomoci. Martin Zounar jako bodrý hajný Karel Krampera se nabídne, že když už se klokan Ali zaběhl, tak on je ten správný na to, aby ho chytil a přivedl domů. Takový lov beze zbraní a trénink na pravý hon.

V případě, že z malé zoo uteče trochu větší klokan, Karel Krampera u toho, až se bude exotický vačnatec nahánět domů, nesmí chybět. „Asi týden před tím, než jsme natáčeli tuhle scénu, tak jsem na Prima ZOOM viděl dokument o klokanech, a pak ho vidím tady a živého. Je opravdu velký, když se postaví, je vysoký jako já. Najednou před vámi stojí 177 centimetrů," popisuje své první setkání se zvířecím kolegou Martin Zounar a Pavla Tomicová se hned přidává. „Oni se měřili, protože Martin je hrozně soutěživý."


Scenáristé Martina Zounara ani Pavlu Tomicovou nešetřili, takže pobíhání po lese a lovení zvěře neušli. Nakonec se s klokanem viděli tváří v tvář, až když ho lapili a Ali pěkně odpočíval v kleci. „Já bych ho pohladil, ale bylo mi řečeno, že bych dostal , až bych se divil," prozrazuje herec, který byl tak trošičku zklamaný. „Klokan neopustil vůz, takže žádné velké herecké výkony se od něj neočekávaly." Co by ale Martin Zounar rád okusil, je společné hraní s jeho největší láskou, německou dogou Limpinou. „Už tady má svůj karavan," prozrazuje Zounar, který tak pomalu připravuje cestičku do seriálu své zvířecí krasavici. A jak by se v seriálu Krejzovi měla objevit? „Začneme scénou psa volně pobíhajícího po silnici," usmívá se Martin, který už svou slečnu s Pavlou Tomicovou seznámil. „Je to neuvěřitelné tele. Když se postaví na zadní, je větší než já," prozrazuje se smíchem Pavla Tomicová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Martin Zounar

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura