Martin Harich: Zahraje si DiCapria

Martin Harich: Zahraje si DiCapria

arin Harich vymění na pár měsíců hudební pódia za jeviště plzeňského divadla J. K. Tyla. Už tuto sobotu, 2. prosince, se v premiéře muzikálu Chyť mě, jestli na to máš (Catch me if You can) převtělí do postavy mladého podvodníka Franka Abagnale, který se tu vydává za pilota, tam zase za lékaře či právníka. Představení vychází z filmového trháku režiséra Stevena Spielberga s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Na muzikál se Martin již několik týdnů intenzivně připravuje.

„Postava se dá ztvárnit různě, DiCaprio je samozřejmě skvělý. Osobně se snažím najít spojení mezi svým pohledem na samotný příběh a mojí rolí. Věřím, že tak vzniká něco originálního," říká Martin.


„Martin Harich byl správná volba. Jeho rebelská duše a schopnost dětsky pozitivního pohledu na svět je přesně to, co jsem si pro postavu Juniora představoval. Jestli se bude náš nový muzikál jevit jako zábavná, volně plynoucí, optimismem nabíjející show, bude cíl splněn. Nikomu už pak nepřiznám, jak výjimečně nás „Chyť mě" potrápilo. Extrémně obtížné pěvecké party, vynikající náročné choreografie, sled filmových střihů - doufám tedy, že v Plzni vzniká výjimečný muzikál. To všechno Martin zvládl v neuvěřitelném tempu. Práce to byla nesnadná, ale krásná a jsem vděčný za zkušenost s konstelací mimořádných osobností, které se v tomto díle sešli," říká režisér muzikálu Lumír Olšovský, který Martina obsadil do hlavní role.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Martin Harich

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura