Martin Dejdar: Se svou kapelou má už i klip

Martin Dejdar: Se svou kapelou má už i klip

Před časem proběhla médii zpráva, že se populární herec Martin Dejdar dal dohromady s hudebním Duem Jamaha, známým také jako Alfons a Marian. Objevily se dokonce i fotky ze společných zkoušek a tajného neveřejného koncertu.

Dnes však vyšlo najevo, že to tahle poněkud netradiční umělecká sestava myslí vážně a Dejdar s Jamahou vypustili do světa oficiální videoklip k písni „Dej mi pusu". Podle informací některých promotérů se chystá v brzké době i společné československé turné, které bude, podle prvních ohlasů fanoušků, zcela vyprodané. Spolupráci s Martinem Dejdarem si velice chválí především Marian Kotvan z Dua Jamaha: „S Martinem jsme se setkali při natáčení filmu Muzzikanti, který jde už 2. března do kin a hned jsme si padli do noty. Když jsme zjistili, že Martin i zpívá, nabídli jsme mu společný duet a nabídka turné byla už jen třešničkou na dortu", dodává spokojený Marian a jedním dechem děkuje producentům filmu Muzzikanti za poskytnutí unikátních záběrů z filmu do zmiňovaného videoklipu.


Píseň Dej mi pusu v podání Martina Dejdara a Duo Jamaha se zcela určitě stane hitem internetu i některých hudebních televizních stanic.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Martin Dejdar

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura