Marta Jandová: Naučí vás německy

Marta Jandová: Naučí vás německy

Zpěvačka Marta Jandová byla hostem talk show Jana Krause a byla to především lekce němčiny.

„Já jsem se na vás těšila a navíc, když slyším hudbu, tak to se mnou šije," říká omluvně hudebnice, která žila šestnáct let v Německu, kde se dokázala se svou kapelou Die Happy úspěšně prosadit. „Řekla bych, že v showbyznysu je to všude stejný, všude jsou šikovný muzikanti a míň šikovný muzikanti, děvčata, která se lepí na ty lepší muzikanty nebo na sportovce," shrnuje.


Díky svému dlouholetému pobytu u našich západních sousedů může Marta nejen srovnávat podmínky, ale také těžit ze svých jazykových znalostí, které prý nyní čerstvě, od počátku roku, zúročuje na facebooku ve formě malých jazykových lekcí.


A jednu z nich se rozhodla natočit přímo v Show Jana Krause spolu se svým hostitelem. Ten za to ovšem chtěl malou protislužbu - aby mu Marta simultánně tlumočila do němčiny jeden vtip, který vzápětí k ohromnému pobavení publika oba skutečně česko-německy odvyprávěli. „Můžeme udělat nějaké Ein Kessel Krauses," navrhuje zpěvačka, která si stojí za plným zněním svého jména. „Žádný Janda, jednou jsem Jandová a navíc to má příchuť toho východu, aby lidi hned věděli, odkud jsme." dodala Jandová.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura