Marta Jandová: Brousí fyzičku do Tváře

Marta Jandová: Brousí fyzičku do Tváře

Marta Jandová zatím v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas nijak závratně nevyniká a rozhodně nepatří k favoritům na výhru. Navíc se dostala do palby kritiků kvůli tomu, že účast v komerční show přijala kvůli penězům.
"Ano, spousta z nás má svou práci natolik ráda, že by pracovali i tak, ale v zásadě všichni pracujeme kvůli penězům. A já mám to štěstí, že mě to navíc ve Tváři baví." přiznala Marta.

Do show ale kromě skvělého hlasu potřebuje taky fyzičku, a tak souhlasila s tím, že si vyzkouší cvičení X Body, které kombinuje osobní trénink s moderními technologiemi, díky kterým Marta vypadala skutečně jako astronaut, pro které tahle metoda byla původně vyvinuta.

Jandová totiž musí řešit, co dál. Jako muzikálová zpěvačka se nijak nechytila a její německá kapela Die Happy funguje jen sporadicky. V poslední době ji tedy živí především televize, ať už s prací porotkyně Superstar nebo nyní v Tváři. Proto Jandová plánuje  konečně vydat dlouho slibovanou sólovou desku. Jenomže jí zatím chybí písničky.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Marta Jandová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura