Marek Vašut: Alkohol na veřejnosti a už dopoledne

Marek Vašut: Alkohol na veřejnosti a už dopoledne

Marek Vašut už toho má na svém kontě opravdu víc než dost. Bulvární média v průběhu let o něm přinesla nespočet informací. Psalo se tak o depresích, pokusu o sebevraždu, promiskuitě, sklonu k alkoholismu nebo incidentu s močením na veřejnosti.

Vašut sice není velkým příznivcem médií a většinou si od nich drží odstup, znovu se ale nechal tak trochu nachytat, když se pohyboval na ulici se skleničkou vína a cigaretou. A to ještě nebylo ani poledne! Zřejmě si ale potřeboval dodat kuráž před oficialitou, které se později zúčastnil.


Jediné, o čem Marek Vašut mluví otevřeně, jsou jeho deprese. „Dnešní léky pro většinu pacientů znamenají velkou úlevu a pomoc. Po svých zkušenostech vím, že jsem měl zcela jednoznačně lékaře navštívit nejméně o deset let dřív. Ale povědomost o depresích byla dříve daleko menší, ani účinné léky neexistovaly. Člověk si mohl myslet, že je to charakterová slabost nebo přepracování. Teprve v poslední době bylo jednoznačně vědecky dokázáno, že se jedná o nemoc, která je na CT mozku dobře rozpoznatelná. Není třeba se za ni stydět, je třeba se léčit." říká otevřeně oblíbený herec.
 
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Marek Vašut

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura