Mahulena Bočanová: Už nepije alkohol a prozradila proč

Mahulena Bočanová: Už nepije alkohol a prozradila proč

Herečka Mahulena Bočanová překvapila v talk show Jana Krause. Hned v úvodu totiž přiznala, jak to u ní bylo a je s alkoholem, kterému se už od léta vyhýbá.

Hlavním důvodem byl pro Bočanovou fakt, že nedokázala pít s mírou. „Já nemám tak zvanou hranici, takže když mě popadne chuť dát si nějaký ten drink, tak nevím, kdy skončit, takže jsem si říkala, že uberu a že na sebe budu po padesátce víc dávat pozor. A musím říct, že je to dobrý!" prozradila herečka.


Protože je Mahulena Bočanová velice atraktivní žena, která ve svém životě bezesporu neměla nouzi o přízeň mužů, požádal ji Jan Kraus o jakési ponaučení pro mladé. „Když člověk začne nějaký vztah brzy v mládí, okolo dvacítky, což mně se tedy nepovedlo, že by v něm měl setrvat na furt," říká zamyšleně. „Myslím, že když to pak člověk zkouší stále znovu a znovu, tak je to jenom čím dál tím složitější a už se to jen těžko podaří. Já osobně jsem se dvakrát vdala a také zase rozvedla. Ale ráda na to vzpomínám."


Nyní Bočanová žije sama, což prý ani tak není proto, že by si to přála, ale proto, že zjistila, že je to klidné a nejvíce jí to vyhovuje. „Já mám muže ráda, líbí se mi a mám pro ně slabost, ale - vy se mi asi budete smát, ženy to snad pochopí - vůbec nejvíc se mi líbí taková jedna kreslená postavička z reklamy: velký, svalnatý, plešatý muž... To je prostě typ, který se mi líbí, který osloví tu první signální. Jenže s takovými chlapy se bohužel nedá žít napořád. A tak se rozhodnete, že budete žít s někým jiným, kdo je typ třeba jako..." gestikuluje směrem ke svému hostiteli „...sympatický intelektuál... a dopadne to stejně! A pak zase naskočí první signální... a takhle se mi to motalo celý život," rozpovídala se smíchem. „A protože jsem s tím měla celoživotně problém, došla jsem k závěru, že je lepší žít sama a nikomu nekomplikovat život."

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Mahulena Bočanová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura