Lucie Váchová: Její roční syn už dělá modela

Lucie Váchová: Její roční syn už dělá modela

Roční syn missky Lucie Váchové by měl být sice na přání svého otce Davida Křížka jachtařem, stejně jako on, vypadá to spíš ale, že bude modelem. Přestože je malému Davídkovi teprve rok, už má za sebou první reklamní focení a jeho dětská modelingová kariéra tak začíná nápadně připomínat reklamní dráhu malého Kryšpína, syna Agáty Prachařové.
Malý Davídek s maminkou tak díky focení alespoň vytvořili fotoknihu pro samotného Davida Křížka, který nebývá často doma.
„Manžel tráví hodně času na cestách v zahraničí. Náš vztah je zejména v tomto období láskou na dálku a od té doby, co máme syna, je Davidovi daleko od domova ještě více smutno. Aby na nás mohl kdykoliv na svých cestách myslet, vymyslela jsem mu k narozeninám překvapení. S malým Dádou jsme nafotili profesionální fotografie a z těch jsem jednoduše online vytvořila fotoknihu tak, aby nás mohl mít vždycky s sebou. Výhodou je, že fotoknihu Piklio dostal nejen vytištěnou, ale může si ji kdykoliv prohlédnout online na svém notebooku nebo tabletu v elektronické verzi. Měl opravdu velkou radost," prozradila Váchová, která si zároveň pochvalovala i modelingový výkon svého synka.
„Kolikrát není jednoduché, aby malé dítě poslouchalo, nebrečelo, udrželo pozornost a ještě se na pokyn usmálo na fotografa, takže jsem i já byla mile překvapená, jaký podal Dáda výkon, " podělila se misska o své zkušenosti. Ročního syna ale k modelingu vést nehodlá. „Byla bych radši, kdyby šel v otcových šlépějích," přiznala. Pokud se to ale v příštích letech podaří, u Křížků by rádi viděli vedle malého jachtaře pobíhat i malou modelku a gymnastku.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lucie Váchová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura