Lucie Váchová: Opičí se po Demi Moore

Lucie Váchová: Opičí se po Demi Moore

Modelka Lucie Váchová se rozhodla, že si nechá na poslední chvíli před svým porodem udělat na památku umělecké fotografie a sáhla do roku 1991, kdy světlo světa spatřila dnes již legendární fotografie těhotné Demi Moore.
Tehdy se nahá Demi se svým bříškem objevila na obálce prestižního časopisu Vanity Fair. To je asi hlavní rozdíl mezi fotkami Demi Moore a Lucie Váchové. Ta Lucčina se totiž s největší pravděpodobností na žádné obálce časopisu neobjeví.
Lucie si ale především chtěla udělat radost. Nahota, v tomto střízlivém podání, mi nevadí. V těhotenství se mi naopak moc líbí. Při focení jsem se vůbec nestyděla. Měla jsem kolem sebe samé profesionály, takže to bylo moc příjemné. Jednalo se vlastně o mé poslední focení před porodem a kdo ví, za jak dlouho se před objektiv opět dostanu."
„Fotky budou také pěknou vzpomínkou na to, že mi v těhotenství vlastně narostlo jen bříško a prsa. Bříško za pár týdnů shodím velmi ráda, za taková prsa bych se ale ani v budoucnu nezlobila," směje se modelka. „Místo jedniček mám teď trojky a moc se mi to líbí, i manželovi," přiznává.

 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lucie Váchová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura