Lucie Váchová: Nenarozenému synovi říká Neptun

Lucie Váchová
Lucie Váchová: Nenarozenému synovi říká Neptun (Lucie Váchová)

Modelka Lucie Váchová už bude za několik týdnů rodit, a tak měla nejvyšší čas pořídit pro svoje miminko vše potřebné. Tedy pro Neptuna, jak svému nenarozenému synovi zatím říká.
Lucčiným manželem je totiž jachtař David Křížek, a tak manželé pro přezdívku nešli daleko.
„Manžel nesnáší dlouhé chození po obchodech. Jeho podmínkou bylo, abychom všechno nakoupili na jednom místě, tak jsme vyrazili z domovské Plzně do Letňan do centra Babiez, kde máme jistotu, že nakoupíte vše, na co si vzpomenete a co pro miminko potřebujete," říká modelka.
„ Za jednu návštěvu jsme pořídili úplně všechno od dudlíků, přes oblečení a zavinovačky až po kočárek a postýlku. Nadšená jsem hlavně z kočárku a z postýlky, kterou si David vyzkoušel. Vybrali jsme si produkty od norské firmy Stokke, která je známá především svým neotřelým designem a propracovaností. Myslím, že nás na ulici s takovým bourákem nikdo nepřehlédne a miminko v něm bude podle dostupných recenzí jako v bavlnce. Zvolili jsme barvu, která je v limitované edici jen pro tento rok. A postýlka s naším malým námořníkem poroste až skoro do puberty, takže je to skvělá volba."
Jak se ale Neptun bude doopravdy jmenovat, zatím Váchová prozradit nechce. Potvrdila ale, že se brzy hodlá vrátit k modelingu. Má k tomu totiž všechny předpoklady. Během těhotenství totiž přibrala jen sedm kilo.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lucie Váchová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura