Lucia Šoralová: Na turné vezme i dceru

Lucia Šoralová: Na turné vezme i dceru

Zpěvačka slovenského původu Lucia Šoralová(36) je maminkou dcery Rebeky, která letos v prosinci oslaví teprve druhé narozeniny. Jako správná moderní matka Lucia nechce zanevřít na svou práci, která je i jejím koníčkem. Zároveň chce ale dceru mít neustále u sebe. A tak malá Rebeka místo v jeslích tráví svůj čas na koncertním turné. Nyní se i s doprovodnou skupinou La Alma chystá do Čech!
V první polovině roku Lucie absolvovala 6 koncertů na Slovensku. V České republice koncertní turné této nadějné šansoniérky začíná 25. září v Kolíně a skončí v předvánočním čase v Brně. Specialitou bude koncert v pražském Divadle Kalich, který se uskuteční 4. listopadu 2013 a jako hosté se na něm představí i Michal Horáček

a Lenka Dusilová. Drobná zpěvačka s velkým hlasem chystá pro diváky dvě hodiny nabité kvalitní a působivou hudbou. Naživo si vyslechnou téměř celé nové album „O Lásce, cti
a kuráži", které zpěvačka připravila ve spolupráci s úspěšným textařem Michalem Horáčkem. Těšit se mohou i na komentáře k jednotlivým skladbám, které Vás zaručeně nudit nebudou, Lucie totiž s publikem komunikuje s přirozeným vtipem. Vyslechnout si také můžete oblíbené hity Hany Hegerové a Zuzany Navarové.


Lucie zpívá texty Michala Horáčka velmi přesvědčivě. Nejdůležitějším prvkem všech koncertů je její osobitý projev, energie a celkové procítění všech skladeb. V jejím případě jednoznačně platí, že slyšet jí zpívat není to samé, jako vidět ji zpívat. Zatímco bude maminka zpívat, Rebeka na ní bude čekat v zákulisí. „Na některé koncerty sebou bereme i mojí kamarádku a zároveň Rebečinu chůvu. Bude s ní ve chvílích, kdy se jí kvůli práci nebudu moci věnovat já. Rebeka je na ní zvyklá, a tak pro ni koncert bude jako zajímavý výlet", říká Lucia Šoralová.


Turné Lucie Šoralové má následující program:


25.9. Kolín/Synagoga
26.9. Nymburk/Kaple svatého Jana Nepomuckého
1.10. Polička/Tylův dům
23.10. Mělník/Masyrykův kulturní dům
30.10. Děčín/La Garage Noir
4.11. Praha/Divadlo Kalich - hosté Michal Horáček a Lenka Dusilová
5.11. Roudnice nad Labem/KD
20.12. Brno/Cafe Gracian

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lucie Šoralová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura