Lucie Šoralová: Dceru Rebeku krmila na dostihovém závodišti

Lucie Šoralová
Lucie Šoralová: Dceru Rebeku krmila na dostihovém závodišti (Lucie Šoralová)

V Karlových Varech nechyběla ani čerstvá maminka Lucie Šoralová, která ovšem trochu překvapivě dorazila na dostihové závodiště i se svou dcerou Rebekou a samozřejmě s hudebníkem Ondřejem Soukupem.
Dvojice dorazila na parkoviště v luxusní černé limuzíně, odkud nejdřív vybalila kočárek, a pak už spěchala za svými kamarády Michaelem Kocábem a Lejlou Abbasovou. I oni na závodiště přijeli se svým synkem Davídkem.
Pro Šoralovou prostředí závodiště rozhodně nebyl žádný problém, a malou Rebeku dokázala nakrmit přímo v hledišti. Podle všeho je na nepřetržitou péči o svou dceru zvyklá. Ondřej Soukup totiž rozhodně nevypadal, že by se o dceru chtěl starat alespoň na chvíli místo Šoralové.
To Michael Kocáb má zřejmě opačný problém. O svého syna se většinu času staral sám, pouze když se malý David nehodlal utišit, zasáhla Abbasová. A na rozdíl od Soukupa Kocáb ani nemá problém vozit kočárek, což ostatně dokázal i při večerní procházce po kolonádě. Zatímco Soukup si fotil na svůj mobil, Kocáb poctivě tlačil kočár.

Autor: iHOT.czPredchozí zprávy v kategorii

Všechny příspěvky v kategorii: Lucie Šoralová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura