Lucie Borhyová: Opálená po dovolené namalovala obraz

Lucie Borhyová: Opálená po dovolené namalovala obraz

Lucie Borhyová po rozchodu s Michalem Hrdličkou vypadá pořád lépe a lépe. Opálení, se kterým se vrátila z dovolené, jen podtrhlo její štíhlou postavu. Jak sama Borhyová přiznala, už delší dobu cvičí a hlavně si oblíbila běhání.

Televizní moderátorka přijala pozvání na oslavu narozenin Rezidence RoSa, v rámci které proběhla také charitativní dražba. Borhyová do ní věnovala vlastnoručně namalovaný obraz, který nazvala Cyklus štěstí.
„Maluji od malička, vždy mne výtvarné umění zajímalo, avšak věnuji se mu pro vlastní potěšení. Kreslení a malovaní mne baví a naplňuje," upřesňuje Lucie Borhyová, která se problematikou seniorů zabývá dlouhodobě a podporuje dříve narozené návštěvami přímo v jejich domovech. „Myslím si, že si každý zaslouží stárnout důstojně, že by se seniorům měla věnovat stejná péče jako mladé a střední generaci. Právě proto jsem se rozhodla věnovat tento obraz - aby seniorům dodal pozitivní motivaci k tomu, aby se snažili žít plnohodnotný život, nevzdávali se a byli silní, aby přemýšleli a snažili se žít jako například v jižních státech Evropy - kde mají důchodci úplně jiný styl přemýšlení a žijí život naplno," doplnila Lucie Borhyová.

Usměvavá moderátorka  do Rezidence RoSa dorazila vlastním autem, které ovšem zaparkovala tak těsně, že musela dávat opravdu pozor, aby si při vystupování neodřela dveře a nepoškodila vedle stojící vůz.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lucie Borhyová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura