Fanánek: S Třemi sestrami zve příští týden na oslavu třicátin

Fanánek: S Třemi sestrami zve příští týden na oslavu třicátin

Tak už se nám ten legendární Braník blíží a my se blížíme do Braníka! Všechno vypukne ve čtvrtek 21.5., kdy se brány branického A Parku v Ledárnách otevřou v 17:00 a naplno se roztočí kolotoč oslav do dnešní doby nevídaný! Především pokřtíme naše zbrusu nové album FERNET UNDERGROUND a naživo vám předvedeme dva nové singly z téhož! V rámci undergroundového večera zahrají post Sahulovi Synové výčepu, folkový pornokrál Záviš a legendární kapela Píča.

Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, kdo by byl důstojný kmotr našeho nového počinu, nakonec jsme však uznali, že to musí být lidé, kteří se o desku zasloužili nejvíce, z čehož vyplývá, že si desku naprosto ve vší skromnosti pokřtíme sami! Po křtu bude bezprostředně následovat autogramiáda!

Album si ve formátu klasického 1CD anebo 2CD digipacku (2.CD je BEST OF 2001-2015) můžete zakoupit přímo ve čtvrtek při vstupu do areálu a pak neplatíte čtvrteční jednodenní vstupné. Majitelé permanentek mají vstup samozřejmě zdarma, permici zakoupíte i ve čtvrtek na místě.


Pátek bude jako již tradičně ve znamení divých punkových kamarádů Horkýžů, Visáčů, Slobodky, Zóny a mnoha dalších. Vše vyvrcholí smrští anglické legendy, kapely Peter and the Test Tube Babies!


Sobotu pojmeme klasicky - velkolepě! Spousta známých: É!Éčka, Alkehol, Doctoři, Sklepáci, Emzetháčka a jiní a jiní! A ve fascinujícím olbřímím závěru my, Tři sestry, v nových kostýmech, v brilantní choreografii, s novým brizantním zvukem a světly z nichž vás bude přecházet zrak! A to všechno doplníme novou, v pravdě fascinující, videoprojekcí! Hlavně že je 30 let večírek!

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lou Fanánek Hagen

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura