Lindsay Lohan asi pořád nemá jasno: Meditace a šátek na hlavě

foto Instagram
Lindsay Lohan asi pořád nemá jasno: Meditace a šátek na hlavě (foto Instagram)

Lindsay Lohan asi pořád nemá jasno. Na sociálních sítích se momentálně chlubí fotkami ze své dovolené v Thajsku, na kterých medituje, jinak se ale prohání po světě se šátkem na hlavě a mluví o Koránu.

Se šátkem se nechala ostatně vyfotit i v samotném Thajsku a než tam odjela, ve svém posledním rozhovoru promluvila o věcech, jimiž v poslední době mate hodně svých fanoušků.

Lohan se pohoršila nad tím, že ji na letišti v Londýně zastavila letištní kontrola a pustila ji až poté, co zjistila, že se jedná o kdysi slavnou herečku. Lohan pravila, že díky Koránu našla vnitřní klid, ale o spekulacích, že bude konvertovat k Islámu, mluvit moc nechtěla. Šátek na hlavě na letišti měla prý z toho důvodu, že letěla z Turecka, kde si ho vzala z úcty k tradicím. Proč si ale dává na hlavu i o dovolené v Thajsku, není tedy vůbec jasné.

Lohan se po dovolené pustí zase do nějaké práce. Bude uvádět televizní reality show, ve které bez vědomí uživatelů na 24 hodin bude ovládat jejich účty na sociálních sítích...

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lindsay Lohan

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura