Linda Finková: Genzerova syna nezvládá

Linda Finková: Genzerova syna nezvládá

Zpěvačka a herečka Linda Finková si sice z rozpadu manželství s Richardem Genzerem dávno vrásky nedělá, díky synovi Matyášovi jich ale hned několik přibude.


Finková už musela překousnout fakt, že její patnáctiletá dcera Viktorka bydlí se svým otcem, který ji dokonce rozmazluje dovolenými v exotice. A šestiletý Matyáš bude taky pěkné kvítko. Zpěvačka ho vzala na představení nové kolekce šperků Swarovski, moc si ji ale neužila, respektive vůbec.


Matyáše samozřejmě šperky vůbec nebavily a svoji matku neustále otravoval, aby šli domů. Finková získala asi pět minut času, když synovi sehnala něco na zub, nakonec nezabralo ani to. A aby mámu donutil odejít, začal dokonce brečet. Do celé kovbojky se zapojila i Dáda Patrasová, která chtěla Matyáše utěšit, ale ani ona neuspěla a Finková nakonec z nové kolekce Swarovski neměla vůbec nic a musela opravdu odejít.


O zábavu se Finkové ale nestará jen Matyáš, ale i její přítel Milan a jeho čtyřiadvacetiletý syn Matěj. Ten se totiž se svým tátou k Finkové taky nastěhoval.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Linda Finková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura