Lenka Filipová: Bude zpívat po kostelích

Lenka Filipová: Bude zpívat po kostelích

Lenka Filipová odstartovala ve středu 10. dubna 2013 v Prachaticích turné po krásných kostelích ČR. Se svými více než 20ti koncerty projede až do poloviny měsíce června takřka celou Českou republiku.
Lenka Filipová návštěvníkům představuje svůj komorní pořad Concertino pojmenovaný podle své stejnojmenné desky. Pořad Concertino slibuje jedinečnou atmosféru a uvádí Lenku Filipovou jako kytaristku a zpěvačku, kterou zajímá hudba mnohem víc než hranice mezi žánry. „V pořadu se věnuji klasické kytaře, zazní ale i úpravy lidových písní, ukázky z mých šansonových písní a na vybraných koncertech uslyšíme i irskou harfu. Žádný z mých koncertů po kostelích se ale neobejde bez písní, které znáte z rádia jako Zamilovaná, Za všechno může čas, a... však víte.", uvedla s úsměvem Lenka Filipová a dodává. „Turné po kostelích je už dávno jeden z mých velkých snů, je to spojení hudby, krásné architektury, kouzla atmosféry kostelů a umění. Jsem moc ráda, že mi agentura D.A.N. production pomohla tento hudební sen splnit. Na všechny se moc těším."
Vedle Lenky Filipové se na jednotlivých koncertech představí i zajímaví hosté. Jindra Koníř doprovází Lenku na klávesové nástroje a zprostředkovává posluchačům dokonce i celý symfonický orchestr. Sean Barry se svojí irskou harfou dává přítomným nahlédnout do čarovné krásy písní a dokresluje celou atmosféru koncertů.
3. 5. Nejdek u Karlových Varů Evangelický kostel
4. 5. Rokycany Kostel Panny Marie Sněžné
8. 5. Mělník Evangelický kostel
9. 5. Sokolov Kostel sv. Jakuba Staršího
10. 5. Louny Kostel sv. Mikuláše
3. 6. Děčín Evangelický kostel
5. 6. Pelhřimov Kostel sv. Bartoloměje
6. 6. Litovel Kostel sv. Marka
11. 6. Ústí nad Labem Evangelický kostel

 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lenka Filipova

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura