Lejla Abbasová: Proč skoro měsíc tajila narození dvojčátek?

Lejla Abbasová: Proč skoro měsíc tajila narození dvojčátek?

Moderátorka a zakladatelka Nadačního fondu Asante Kenya Lejla Abbasová porodila již 20. července v Podolské porodnici a u narození chlapečků byl partner Volkán. Lejla se poprvé od porodu ukázala v prodejně Špuntík, kde si vybírala nutnou výbavu.

Rodičům se podařilo radostnou novinu utajit před médii a to proto, že miminka díky předčasnému porodu potřebovala speciální péči a Lejla tak chtěla veškerou energii věnovat právě jim. Moderátorka rodila chlapečky přirozeně, což je v dnešní době u dvojčátek skoro zázrak. První týden byla miminka ještě v inkubátorech a tak s nimi Lejla zůstala v porodnici. Jejich stav se poté natolik zlepšil, že mohli být přemístěni do oddělení, kde už není nutná akutní péče. Lejla tak každý den za chlapečky chodí na kojeni a tvz. klokánkování, tedy mazlení. Navíc se musí věnovat roční dceři Iman a šestiletému Davídkovi. Nutno dodat, že partner Volkán a babička jsou Lejle velkou oporou. Čtyřnásobná maminka v šestinedělí vypadá fantasticky a jak sama říká i se tak cití, tedy až na to, že se kvůli nutným povinostem moc nevyspí.

"Jsou tu dokonale vybaveni. Mají tu pomocníky pro aktivní matky jako jsem já. Našla jsem tu skvělé vychytávky jako třeba kameru do auta od české firmy, která vám na monitoru umístěném na předním skle ukazuje, jak se mají děti v sedačkách, což se třemi malými dětmi využiju, nebo nosítko pro dvojčátka, " zmiňuje matka čtyř dětí. Lejla i své třetí těhotenství prožívala bezproblémově a ještě v květnu pomáhala Keni v rámci svého Nadačního fondu Asante Kenya, v zemi jež je jejich druhým domovem.
 

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Lejla Abbasová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura