Módní ikona Kylie Minogue: Za pár dní slaví 50

Módní ikona Kylie Minogue: Za pár dní slaví 50

Kylie Minogue začala svou hvězdnou kariéru jako Charlene v australském televizním seriálu "Neighbors". V roce 1987 vydala svůj první singl "The Loco-motion". Od té doby uběhlo 30 let naplněných skvělou hudbou, videoklipy, koncerty a fantastickou módou.

Kylie letos 28. května oslaví neuvěřitelné 50. narozeniny! V každé dekádě byla Kylie jednou z osobností hudebního nebe, které určovaly módu.


Divoké barvy, roztrhané džíny, kožené bundy, velké natupírované blond lokny, šaty s balónovými rukávy a volány nebo aerobic outfity. To jsou prostě 80. léta. Takto je můžete vidět i v různých videoklipech k hitům Kylie Minogue.


Když se řekne móda 90. let, vybavíte si šusťáky, neonově zelenou ledvinku a mrkváče? Pro Kylie se tato dekáda nesla naopak ve znamení elegance. Ikonickým hitem tohoto období se pro Kylie stal duet s Nickem Cavem "Where The Wild Roses Grow", kde leží v bílých krátkých šatech, bílých rukavičkách a s růží mezi rty, zavražděná v jezeře.


Pokud by dekádu po miléniu v umělecké kariéře Kylie Minogue měl definovat jeden outfit, nepochybně by
to musely být dnes již ikonické zlaté mini šortky a top s řetízkovými ramínky z klipu k hitu "Spinning
Around". Luxusní top pocházel z dílny návrhářky Stelly McCartney, ale nezapomenutelné šortky
koupila jedna z Kylieiných přítelkyň na bleším trhu za 50 pencí!


Kylie je i v současnosti módní chameleon a skutečná módní ikona. Ve videoklipu k písni "All the Lovers" ji můžete vidět pouze v roztrhaném bílém tričku a kozačkách nad kolena. Kostýmy pro nedávné turné k albu "Aphrodite" byly zase inspirovány antickou bohyní. Glamour, country styl,velké barevné peří či flitry, v jejím repertoáru najdete skutečně všechno.
Více na https://www.shopalike.cz/kylie-ctyri-dekady-stylu/

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kylie Minogue

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura