Kristýna Leichtová: Její táta zahraje v Lucerně

Kristýna Leichtová: Její táta zahraje v Lucerně

Málokdo si asi vzpomene, že herečka Kristýna Leichtová pochází z umělecké rodiny. Hvězda Comebacku si sice momentálně užívá mateřskou dovolenou, její slavný otec Michal Leicht ale chystá velký koncert v pražské Lucerně.Frontman bluegrassové kapely Cop totiž společně s Nezmary chystá narozeninový koncert v Lucerně. A jelikož byl zájem ze strany fanoušků enormní, čtyři desítky let své existence oslaví hned dvakrát. Po prvním naplněném koncertu totiž přidávají pro velký úspěch další.

„Děsně se těším na koncert. Lucernu jsme v minulosti naplnili i sami, ale letos to chceme trochu jinak. V průběhu koncertu poběží zajímavá projekce, dojde k prolínání účinkujících a ještě s Copem pokřtíme knihu a zpěvník," upřesňuje Míša Leicht , frontman Copu.
Na dvojkoncert se těší i frontman Nezmarů Pavel Jim Drengubák. „Jsme třicet let přátelé a já se těším, protože to bude zajímavý koncert. Zahrajeme, každá kapela zvlášť a pak dáme jednu jejich a jednu naši písničku společně," prozradil.


Jedinečné spojení těchto dvou spřátelených skupin na jednom pódiu tak mohou jejich fanoušci vidět v pražské Lucerně v sobotu 10. listopadu od 14 a od 19 hodin.
Speciálním gratulantem na koncertu budou členové Symfonického orchestru Českého rozhlasu.


Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kristýna Leichtová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura