Kristýna Janáčková: Opilá na mostě. Podívejte se, jak to dopadlo

Kristýna Janáčková
Kristýna Janáčková:  Opilá na mostě. Podívejte se, jak to dopadlo (Kristýna Janáčková)

Herečka Kristýna Janáčková byla přistižena opilá na mostě a to ještě z toho mostu chtěla skočit. Vlastně svojí akci na mostě také skokem do vody zakončila. Naštěstí ale jen v rámci natáčení.
I když, Janáčková je známá tím, že to po nějaké té kapce alkoholu také umí pěkně roztočit, to ostatně ukázala s Terezou Voříškovou na závěrečném večírku karlovarského filmového festivalu. Tam to dvojice hereček pěkně rozjela na parketu bez ohledu na večerní toalety, které si obě na prestižní večer oblékly.
Na Štěchovickém mostě Janáčková natáčela scénu do seriálu Cesty domů. Musela balancovat na římse mostu, pod sebou měla osmimetrovou hloubku. A navíc ještě strach z výšek. Janáčková ale měla jištění, maskované pod žlutým kabátem, takže by se jí při nějakém špatném kroku samozřejmě nic nestalo. „Natáčení tohoto obrazu jsem se bála, protože mívám závratě. Ale myslela jsem, že to bude mnohem horší. Když už jsem za tím zábradlím stála nějakou dobu, začínala jsem si zvykat. Dokonce jsem ani neměla problém se jednou rukou pustit a zavrávorat a naznačit úkrok do té propasti. Ta moje Eva chce skočit z nešťastné lásky. A vůbec přitom neřeší, co bude s jejím pětiletým synem. Být na jejím místě, situaci bych tak radikálně určitě neřešila. A sama za sebe už vůbec ne," líčila Kristýna.
Ke skoku do vody se už ale neodhodlala, i když vše jistili záchranáři. V akční scéně ji zastoupila dablérka.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Kristýna Janáčková

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura