Klára Issová: Záchvaty smíchu kvůli Dlouhému

Klára Issová: Záchvaty smíchu kvůli Dlouhému

Záchvaty smíchu! V dalším díle primácké detektivky Kapitán Exner nabírá na obrátkách nový flirt. Tentokrát Michalu Dlouhému učaruje po Vice Kerekes další žena. Seriálová profesorka francouzské literatury Marie Eichová v podání Kláry Issové.

Natáčení s Michalem si užívala, prozradila totiž, že se neubránila jeho vtipům. „Hrát s Michalem Dlouhým je naprosto úžasný, a zároveň strašně náročný, protože Michal pořád hlásí nějaký vtipy a já jsem smíšek. Když se jednou začnu smát, tak je pro mě strašně těžký se zastavit," směje se Klára.


I při scénách, kdy se natáčelo vyšetřování závažné vraždy studentky, musela zachovat před kamerou vážnou tvář, jenže Dlouhý s vtipkováním nepřestával. Oba herci jsou ale profesionálové, a tak musela legrace jít stranou, aby se vše stihlo natočit podle natáčecího plánu. „Michal Dlouhý je opravdu velký učitel na koncentraci a soustředění. Člověk se musí hodně soustředit, aby odboural ty jeho vtipy a nezačal se smát, když hraje takhle vážný věci. Takže to bylo pro mě krásný, milý zpestření," říká Klára.

Autor: iHOT.czVšechny příspěvky v kategorii: Klára Issová

Nejžhavější Foto

TV Zábava

Kultura